برنامه های یک کاندیدا

این روزها تبلیغات انتخاباتی داغ شده و بحث اکثر محافل...

کاندیداها حتی آنهایی که شناخت قبلی از آنها داریم به نحو باور نکردنی این ذهنیت را برایمان ایجاد می کنند که چقدر دلسوز داشته ایم و بی خبر بوده ایم اما آیا واقعا شخصی پایبند به گفته های این ایام را در مجلس خواهیم دید؟!!!

در ادامه گفته های یکی از کاندیدا در یکی از حوزه های انتخابی منطقه بلوچستان را به اشتراک می گذارم.

کاندیدا: حلقه گمشده برنامه ریزی های مدیریتی شهرستان ایرانشهر و حوزه انتخابی خود  را اولویت بندی کارها دانست و گفت: استراتژی صنعتی و تجاری باید برمبنای اولویت های هرمنطقه تدوین شود.

کاندیدا: در تشریح اهداف و اولویت های خود عنوان کرد: با بررسی و شناسایی قابلیت ها می توان زمینه های تبدیل شدن  شهرستان ایرانشهر را به قطب صنعتی یا تجاری مشخص کرد.

کاندیدا: در ادامه با بیان این جمله که با وجود محدودیت منابع اولویت بندی طرح ها ضروری است، تاکید کرد: دغدغه اصلی او اولویت بندی مسایل و مشکلات است و در حوزه انتخابی نیز باید زمینه های سرمایه گذاری مشخص شود.

وی با اشاره به وضعیت صنعت در شهرستان ایرانشهر و حوزه انتخابی خود تصریح کرد:باید با ارائه طرح های توسعه صنعتی و تجاری اولویت های شهرستان را برای یک برنامه بلند مدت چهار ساله مشخص کرد.

این کاندیدا معتقد است: در صورت تعیین اولویت های صنعتی و تجاری شهرستان منابع نیز به درستی تخصیص می یابد و با اجرای دقیق برنامه ها سایر بخش های مرتبط  نیز فعال تر خواهند شد که این فرایند به طور حتم اشتغالزایی بیشتر و شکوفایی اقتصادی منطقه و شهرستان ایرانشهر را در پی خواهد داشت.

وی تاکید کرد: در برنامه اولویت بندی شده وی در کوتاه ترین زمان ممکن می توان به اهداف مورد نظر از نظر در آمد زایی و توسعه و پیشرفت دست یافت.

ایجاد زیرساخت های مورد نیاز شهرستان ایرانشهر از جمله احداث خط آهن بم به ایرانشهر برای دسترسی آسان به مرکز و تسریع در انتقال مواد اولیه وتسهیل صادرات کالا، از جمله مسائل مطرح شده توسط وی بود.

همچنین مواردی چون سیاست گزاری جهت مدیریت انرژی های آب،برق،گاز با توجه به استعداد های منطقه وترمیم و هدف گذاری و بسترسازی برای صنعت کشاورزی حوزه انتخابی و بهره مندی واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شهرستان از برخی معافیت های مالیاتی، اجرایی شدن بسته حمایتی اصناف، تقویت کسب و کار، تسهیل صدور مجوز بنگاه های تجاری شهرستان،و حل برخی مشکلات کارفرمایان با تامین اجتماعی و بیمه را به عنوان مهمترین خواسته های اقتصادی خود مطرح کردند.

/ 4 نظر / 4 بازدید
روشنک872

ای کبک خوش خرام که خوش میروی به ناز غره مشو که گربه زاهد نماز کزد........

فاطمه

تئوریش که خوبه اما....

رئيسي (فنوج)

آره اين روزا بحث كانديدا ها داع است همه اشون شدند دلسوز مردم معلوم نيست اين آقايون تاحالاكجابودند خدا بخير كنه انشاءالله نماينده اصلح بره مجلس .

رحیم

رشد وتوسعه صنعتی و تجاری؟؟؟!!! بااین مطلبتان فقط منو خنداندی جناب توهان خیلی هم خنداندی!! کدام رشد وتوسعه وقتی ما شاهد خرابی روزافزون ایرانشهر هستیم؟!!