آرزوی بهروزی و سلامتی برای دوستان

مطلع شدیم دو تن از دوستان فعال در عرصه مجازی و رسانه جناب منصور روحی ایرندگانی و پسر دلبندش امیر حمزه دچار کسالت شده و در بستر بیماری هستند و همچنین جواد صادقی عزیز هم از سفر درمانی طولانی خود برگشته اند،برای همه این بزرگواران آرزوی بهروزی داریم و امیدواریم هرچه زودتر صحت و سلامت خویش را به دست آورند.

/ 6 نظر / 27 بازدید
شهـلا

سـلام دوس جونم... وبت خیلی قشنگه، من تو وبم کلی چـیز باحال دارم که حتما خوشت میاد، اگه دوس داشتی یه سر بهم بزن، ضرر نمیکنی، مایل به تبادل لینک بودی خبرم کن . ممنون ... منتظرمااااا.

دامنی

سلام . ارزوی سربلندی و تن درستی برای اساتید بزرگوار و خصوصا امیر حمزه نمكی و شیرین سخن .

ضد کسرکند

آقای میر بلوچ منصف! شمایی که خود دوست داری افرادی که بی گناه هستند را در دادگاه یکطرفه ی خود نقد کنی و هر اهانتی که دلت خواست به آنها کنی چگونه خود طاقت نداری از خودت نقد شود نابرادر عزیز؟! منتظر حضور هکی شماهستم[گل]

jaber

سلام آقای نوهان ... من جابر قاسمعلی هستم . فیلمنامه نویس ... متن سریالی را نوشته ام که بخش هایی از آن در شهر شما ( زاهدان ) و بیابان های آطراف زاهدان می گذرد . دنبال یک نام بلوچی برای یکی از شخصیت های جوان داستانم بودم که به نام شما بر خوردم ... از این نام و آهنگ کلامش خوشم آمد . اما نمی دانم یعنی چه ... می توانید معنای کلمه نوهان را برای من به ایمیل ام بفرستید ؟ ممنون می شوم ...

رازگو بلوچ

سلام متاسفانه قدری دیر خبردار شدیم امید که ایشان سلامتی خود را زود بازیابند. آقای روحی انصافا دغدغه اجتماعی قابل تقدیری دارد و در آن راستا آهسته و پیوسته تلاش می کند.