چُرت نیمروز

دوست خوبم رحیم گله ای کردی که شاید به جا باشد، خواستم راجبش یادداشتی بنویسم اما منصرف شدم. واحد می گوید چرا ذوق آزمایی نمی کنی؟ باید بگویم به قول شاعر: "مستمع صاحب سخن را بر سر ذوق آورد"

اما می خواهم شعری که خیلی وقت پیش ها گفتم (اگر شعر باشد!) بنویسم که با حال و هوای این روزهای وبلاگ نویسان بلوچ هم بی ارتباط نیست.

 

بعد از آن چرت نیمروز

            از خودم پرسیدم

خمیازه چه رازی دارد؟!

              که پشت دست پنهان می شود

    چه رازی

جز    هایی   کشییییییییییییییییییییده 

       و

             آهی   بلند...

/ 9 نظر / 6 بازدید
واحدبرهانی

نوهان واقعا آنهایی که چنین شعرهایی دارند در شهر های خودشان صاحب دفتر و دستک و منشی و راننده اند. تو آمده و خودت را با من بیکار کرده ای؟! دلخوشی الکی نمی دهم. شعر شناس هم نیستم. اما خدایی ذوق و حساب و کتابت در شعر خیلی خوب است. به نظرم این طرفی هم باش.

ورنا

سلام نوها ن عزیز واحد دوست دارد این آشفتگی خمیازه ی بیهوده به ازخفتگی خوبه لااقل یکی دم عیسوی بکار میبند دو دیگری خمیازه میکشد تا خوابمان نبرد خوبه همینقدر که خواب نریم که از قدیم وندیم گفته اند خفته خفته را کی ......(ادامه اش یادم رفت یا خوابم برد) گله وشکوه ها را رهاکنید و قلمی بجنبانید که هوا بس سنگین شده

کدخدائی

راز خمیازه شما: کسی که خود را بخواب زده نمی شود بیدارش کرد و کسی که خوابیده می شود بیدارش کرد.

توسعه مکران - صلاح درخشان

سلام تو از این خواب نیمروز بیدارمان کن . اخر تو چرا . به قول ورنا هوا بس ناجوانمردانه سنگین شده دستی تکان ده

رئیسی(فنوج)

سلام تعبیر قشنگی بود از حال وروز امروز وبلاگ نویسان بلوچ.

مجید دانشور

خب چرت هم زدی خمیازه هم کشیدی حالا پاشو و به کارت ادامه بده. ما که خوابمون نبرد مردیم از این تنهایی و بی کاری. تو این چرت نیمروزی خوابی هم دیدی؟

ملایلبل

وبلاگ ملابلبل به آدرسhttp://molabolbol.blogfa.com/ تحلیل ونقدوبلاگهای بلوچ بازدیدکنیدونظربدهیدتاشکوفایش کنیم. باتشکرملابلبل

ملایلبل

سلام نوهان ملانیستم اما ازکلمه ملا خوشم می آید

رحیم

زیبا بود. اما دوست ندارم تعبیرش کنم. شاید آنی نباشد که گفته ای...