پیام جمع کثیری از جوانان و فرهیختگان به مردم شریف

غیر قابل انکار است که نسل جدیدی از جنس تفکر و اندیشه با روحیات خاص خود در جامعه بلوچستان متولد شده و در حال رشد و تکامل می باشد.نسلی که دغدغه های خود را دارد و برای رسیدن به اهداف خود به دنبال سکوی پرش مناسبی می گردد،چندی پیش شنیدم عده ای از همین نسل در شهرستان ایرانشهر انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به فال نیک گرفته و به دنبال برنامه ریزی دقیقی برای جهت دهی به افکار عمومی و فراهم نمودن بستر مناسب تر نسبت به ادوار گذشته می باشند.شنیده ها حاکی از آن است که این جمع که در برخی جلسات به حدود سیصد نفر هم رسیده اند، توانسته اند در مدت کوتاه مخاطبان زیادی از همه طیف ها را به خود جلب کنند.

اما در پایان پیامی را به صورت یک شبه بیانیه تکثیر و در سطح شهر و بین مردم پخش کردند و حتی در اکثر ستاد ها از تریبون برای عموم خواندند،چکیده و عصاره پیام به شرح زیر است:

خدای بزرگ را سپاس که فرصت هم دلی و همکاری را بین جوانان،فرهیختگان و فرهنگیان ایرانشهری فراهم داشت تا با جلسات پرسش و پاسخ و هم اندیشی از کاندیدای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی تاثیری مثبت و سازنده در اذهان عمومی ایجاد کنند،و با اتخاذ شیوه ای فنی و ساختارگرایانه و در عین حال گویا و شفاف بستر ذهنی عموم مردم بخوصوص قشر جوان و تحصیلکرده را جهت انتخاب فردی اصلح و گزینشی سنجیده مهیا سازند.تمامی این امور میسر نبود جز با اتکای به ایمان سرشار،پیروی از رهنمودهای مقام عظمای رهبری،پشتوانه اصیل مردمی و اعتقاد به آموزش و پرورش افکار عموم مردم شریف منطقه.

در نهایت و پس از جمع بندی و مشاهده بازخورد مثبت این حرکت در بین مردم و اهل اندیشه این جمع به نمایندگی از جوانان،فرهیختگان و فرهنگیان و دانشجویان بلوچ مردم را به مشارکت پر شور و متعهدانه ، همراه با آگاهی در عرصه سرنوشت ساز انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت می کند. با اجماع به این مسأ له که چنین حرکتی زمینه های انتخاب فردی اصلح را در معرض افکار عمومی قرار داد و باری از دوش همگان برداشت.

پیام های فراوان تشکر و قدر دانی مردم این احساس را در وجودمان برانگیخت که به نحوی سهم خود را به جامعه ادا نموده ایم و حجت را بر دلهای پاک و آسمانی عزیزان تمام کرده ایم ودر نهایت امید دشمنان اسلام و انقلاب را یه یاس و نا امیدی تبدیل نموده ایم.

در ادامه با اعتماد به شعور و ذکاوت و درایت مردم شریف، در این دوره بی طرفی خود را اعلام می نماییم و ادامه مسئولیت خود را در پیگیری حق و مطالبات ملت عزیز منطقه از نماینده آینده به همراه روشنگری افکار عمومی می دانیم.

در پایان هم دوش همه ملت و همراه و همدل مردم به اشارت رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی حضور خواهیم یافت تا با انتخاب نمایندگان اصلح،بشارتی دیگر برای سرافرازی ایران اسلامی به ارمغان آوریم.

/ 2 نظر / 4 بازدید
رازگو بلوچ

بابا تو هم شده ای که! ایتقدر لفظ قلم بود که نفهمیدم حرف حسابت چیست؟! تعارف ندارم نوهان. از مطلبت هیچی نگرفتم. مثل بعضی از مطلب های مصطفی. اصلا شما دوتا خیلی شق و رق و زیادی شسته رفته هستید. بابا یک کم خودمانی و راحت. می خواهی حالت را بگیرم و بگویم شبیه وبلاگ "طوقی" می نویسی؟! وبلاگ طوقی را دیه دیده ای؟! از شما دو تا بالاتر اون است که اتو کشیده و فوق دیپلماتیک تر می نویسد. اگر تو و مصطفی از رفرمیست های وبلاگ نویسان بلوچ باشید همتای تان در جناج مقابل (محافظه کار) جناب طوقی است!

مصطفی

@رازگو بلوچ ما و اتو کشیدگی؟[عینک] ما زیادی خواص انگلیسی به خودمون گرفتیم {حلزون، صبر، زبان رسمی, ...} من زیادی به معیار نویسی حساسیت نشون میدم.