قبای سبز شهرداری زاهدان بر دوش مردی از خراسان

اعتلاف سبز که پیروز انتخابات شورای شهر زاهدان شد این روزها با چالش انتخاب شهردار روبرو است،انتخابی که انتظار می رود بی تاثیر از اسپانسر معنوی آن نباشد.بر خلاف گمانه زنی ها که خبر از اقبال بالای گزینه های بومی داشت،شنیده ها حکایت از نزدیک شدن دکتر حسینی تا یک قدمی شهرداری زاهدان دارد.از ویژگی های ایشان سابقه در شهرداری و استانداری مشهد، شهردار سابق خواف، تمکن مالی بالا و گرایش به مذهب تسنن است.هرچند رزومه کاری ایشان در مجاب کردن اکثریت اعضای شورا در اولویت بوده است گویا حضور فعال مشاوران مذهبی در کنار شورای شهر نیز نقش کاتالیزور را داشته است. باید دید مهر تایید نهایی بر حکم کدام شخص آرام می گیرد تا سکان هدایت این کلان شهر پریشان حال را به دست گرفته و به مسیر همواری هدایت کند!!

/ 4 نظر / 25 بازدید
بلوچ

من بعنوان یک بلوچ ایرانی اعتراض دارم آیا ما افرادی که شایسته شهرداری زاهدان باشند در بین خود نداریم؟!!! اگر نداریم چرا به دنبال معاونت وزیر و استاندار بلوچین. همون بهتر که قافیه رو به زابلی ها باخته اییم.

a.elmi

http://dsei.blogfa.com/post/15

موفقم که تندرویی سر کار نیامد

بلوچ

مدیریت حق بچه های این استان است چه بلوچ چه زابلی چه شیعه چه سنی ولی خوشم نمی اید یک شمالی یا ترک یا خراسانی مدیر شود هرچقد توانمندیهایش درحد دکتر محموداحمدی نژاد ریس جمهور قبلی باشه چرا که همه غیر هم استانیها مردم مارا با زاویه ای غیر از زاویه دید ما می بینند بنظرم بدترین مدیرشمال استان شرف دارد به بهترین مدیرغیر هم استانی هرچقدرهم خوب باشد اون زاویه دیداوست که خیلی مهم است واینکه داشن مدیریت تجربی باید برای نسل های بعد ازما برای مابماند تاکی مستعمره خراسانی ....باشیم