فرشتگان زمینی

در اوج تیرگی زمانه انسان هایی هم در دور و برمان وجود دارند که فراتر از هر اندیشه مادی تنها و تنها به تبسم کودکانی می اندیشند که در محدوده دنیای کودکانه شان تجربه زندگی بیشتر از آن چیزی برایشان لذت بخش است که تصورش را میکنیم از این رو دیدن کودکان در پریشانی و بیماری سخت و دشوار است. اما گویی فرشتگانی مامور هستند تا در اوج نزاری تسلی خاطر این نوگلان باشند فرشتگان زمینی که بهتر از ما نگاه معصومانه را میفهمند و همین کافیست تا دل در گرو آنها بسپارند و فارغ از خویش باشند.

دکتر نادری فوق تخصص خون به همراه پرسنل و مجموعه پرستاران بخش اطفال بیمارستان امام علی زاهدان که چون شمع به دور کودکان بیمار می چرند و تر و خشکشان می کنند،به راستی همان فرشتگان زمینی هستند که برق امید به زندگی را بی منت در چشمان این نونهالان بیمار و خانواده هایشان معنا می کنند،از همین جا به همه ی این عزیزان و دلسوزان برای تلاش شبانه روزی خسته نباشید جانانه ای می گوییم و از شخص دکتر نادری به پاس حمایت های مادی و معنوی شان از بیماران خونی بخش اطفال تقدیر و تشکر می کنیم و امیدواریم چنین نگرش های انسانی در جامعه ما افزون تر از هر روز باشد.

در پایان برای سلامتی همه بیماران بخش اطفال بیمارستان امام علی به ویژه امیر حمزه کوچولو و دوست داشتنی آرزوی بهبود و سلامتی داریم. 

/ 5 نظر / 29 بازدید
»»» لذت يک درآمد اينترنتي آسان و واقعي «««

»»» لذت يک درآمد اينترنتي آسان و واقعي ««« ----------------------------------------------------- * فرصت باورنکردني براي کاربران ايراني براي کسب درآمد اينترنتي * راهي آسان ، سريع و لذت بخش براي کسب درآمد ... * نگران سرمايه اوليه نباشيد ، رايگانه رايگانه... * واقعا ارزش وقت گذاشتن داره! * دوست داريد دوبرابر بازديد وبلاگتان پول دريافت کنيد ... * مثلا : 2000 بازديد کننده در روز»»»» 40000 ريال درآمد... * داراي امکان جذب همکاره که مثل يک گنج طلاست... * ايجاد وبلاگ رايگان روي سايت (کسب در آمد از گوگل براي اولين بار در ايران) * در وبلاگ ايجاد کرده روي سايت مطلب ارسال کنيد و از تک تک ارسالي ها از سايت دريافتي داشته باشيد... * ترکيبي از يک سيستم پاپ اپ پيشرفته ( پيشرفته ترين سايت پاپ آپ ) - همکاري در فروش - وبلاگدهي ( براي اولين بار) و سيستم مسابقه اي * و امکانات بي نظير ديگر ... * فراتر از آنچه تصورش را مي کنيد... * تا لود شدن کامل صفحه صبور باشد تا شما هم عضو يکي از کارآمد ترين سيستم ها شويد... * از بازديد کننده هاي وبلاگهاي خودتان هم کسب درآمد

رحیم

خدا درنخست تمام بیماران را شفا عنایت کندخصوصن کودکان که دردکشیدنشان را تحملی وجود ندارد. و همچنین وجود عزیزانی چون دکتر نادری را خداوند افزونی بخشد. خداقوت و اجرتان با خودش.

سازین

درود و خسته نباشید خدمت این عزیزان زحمت کش.

فرهاد ایرندگانی

سلام بنده هم به نوبه خود به این بزرگواران خسته نباشید گفته واز خدای بزرگ ارزوی سرافرازی ملت خودمان را خواستارم ....سلامت باشند

وحید

آرزوی سلامتی برای همه کودکان عزیز و خصوصا امیر حمزه دوست داشتنی دارم .